Розклад автовокзалів і автостанцій Олевськ

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Олевськ. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Олевськ - Варшава , по цьому маршруту відправляється 162 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Олевськ

В Олевськ знаходиться 27 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Зупинка 225 км в місті Олевськ , яка знаходиться за адресою траса Київ-Варшава, 225 км . У день вона обслуговує 81 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 18 інших населених пунктів в 1 країнах.

Перевізники Олевськ

Автобусними перевезеннями з Олевськ займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Kaczynski Bus , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Neoplan 1116/3 . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Олевськ

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 440 грн, а найдорожчий 1180. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Олевськ

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Олевськ і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Олевськ
Кількість автостанцій в країні27
Частота рейсів на тиждень162
Можна поїхати в міста18
Найдешевший квиток440
Найдорожчий квиток1180
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни1
Найпопулярніший перевізникKaczynski Bus
Найпопулярніша автостанція в країніЗупинка 225 км