Квитки на автобус з м. Карлсруе

Список рейсів з м. Карлсруе


Розклад автовокзалів і автостанцій Карлсруе

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Карлсруе . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Карлсруе - Берлін , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Карлсруе

В Карлсруе знаходиться 1038 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Karlsruhe в місті Карлсруе , яка знаходиться за адресою Karlsruhe . У день вона обслуговує 385 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 229 інших населених пунктів в 23 країнах.

Перевізники Карлсруе

Автобусними перевезеннями з Карлсруе займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Eurolines , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Neoplan (Free) . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Карлсруе

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 104 грн, а найдорожчий 7098. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Карлсруе

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Карлсруе і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Карлсруе
Кількість автостанцій в країні1038
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста229
Найдешевший квиток104
Найдорожчий квиток7098
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни23
Найпопулярніший перевізникEurolines
Найпопулярніша автостанція в країніKarlsruhe

Топ популярних автобусних маршрутів з м. Карлсруе