Квитки на автобус Львів – Феррара

Список рейсів на завтра по напрямку Львів – Феррара


Дата останнього оновлення: 22.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Львів – Феррара ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Львів, розклад автобусів з м. Феррара.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Феррара — Львів.

Автобусні рейси Львів – Феррара

Автобуси Львів – Феррара відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в четвер. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Львів в місто Феррара автобусом можна за 19 ч 50 мин. Відстань між містами становить 1300 км.

Вартість квитків на автобус Львів – Феррара

В середньому ціна квитка становить 2411 грн. Найдешевший квиток коштує 2085 грн, а найдорожчий 2800 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Львів – Феррара

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 1 квитків Львів – Феррара.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Львів і Феррара займається 6 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Львів

В місті Львів знаходиться 28 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Стрийська; будинок 109 .

Автостанції Феррара

В місті Феррара знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Зупинка Автогриль За , що знаходится за адресою траса Болонья-Падуя, 43 км .

Зведена інформація по напрямку Львів – Феррара
Середня ціна квитка2411 грн
Найдорожчий квиток2800 грн
Найдешевший квиток2085 грн
Найшвидший рейс19 ч 50 мин
Частота рейсів на день6
Піковий деньв четвер
Продаваних квитків в день6
Перевізників на напрямку6
Місто Львів пов’язане з автостанціями2036