Квитки на автобус Ковель – Краків

Список рейсів на завтра по напрямку Ковель – Краків


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Ковель – Краків ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Ковель, розклад автобусів з м. Краків.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Краків — Ковель.

Автобусні рейси Ковель – Краків

Автобуси Ковель – Краків відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 17 рейсів. Дістатися з міста Ковель в місто Краків автобусом можна за 11 ч 35 мин. Відстань між містами становить 431 км.

Вартість квитків на автобус Ковель – Краків

В середньому ціна квитка становить 866 грн. Найдешевший квиток коштує 682 грн, а найдорожчий 1074 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Ковель – Краків

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 95 квитків Ковель – Краків.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Ковель і Краків займається 3 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Ковель

В місті Ковель знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал «Kovely» , що знаходится за адресою бульвар Лесі Українки; будинок 42 .

Автостанції Краків

В місті Краків знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Краків , що знаходится за адресою вулиця Босацький; будинок 18 .

Зведена інформація по напрямку Ковель – Краків
Середня ціна квитка866 грн
Найдорожчий квиток1074 грн
Найдешевший квиток682 грн
Найшвидший рейс11 ч 35 мин
Частота рейсів на день15
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день15
Перевізників на напрямку3
Місто Ковель пов’язане з автостанціями1029