Квитки на автобус з м. Нюрнберг

Список рейсів з м. Нюрнберг


Розклад автовокзалів і автостанцій Нюрнберг

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Нюрнберг . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Нюрнберг - Глівіце , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Нюрнберг

В Нюрнберг знаходиться 572 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це автовокзал Нюрнберг в місті Нюрнберг , яка знаходиться за адресою Кеті-Штробель-Штрассе . У день вона обслуговує 642 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 202 інших населених пунктів в 24 країнах.

Перевізники Нюрнберг

Автобусними перевезеннями з Нюрнберг займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Eurolines , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Neoplan (Free) . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Нюрнберг

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 90 грн, а найдорожчий 6776. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Нюрнберг

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Нюрнберг і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Нюрнберг
Кількість автостанцій в країні572
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста202
Найдешевший квиток90
Найдорожчий квиток6776
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни24
Найпопулярніший перевізникEurolines
Найпопулярніша автостанція в країніавтовокзал Нюрнберг

Топ популярних автобусних маршрутів з м. Нюрнберг