Квитки на автобус Краків – Переяслав-Хмельницький

Список рейсів на завтра по напрямку Краків – Переяслав-Хмельницький


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Краків – Переяслав-Хмельницький ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Краків, розклад автобусів з м. Переяслав-Хмельницький.

Автобусні рейси Краків – Переяслав-Хмельницький

Автобуси Краків – Переяслав-Хмельницький відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в понеділок. У тиждень виходить близько 3 рейсів. Дістатися з міста Краків в місто Переяслав-Хмельницький автобусом можна за 23 ч 5 мин. Відстань між містами становить 984 км.

Вартість квитків на автобус Краків – Переяслав-Хмельницький

В середньому ціна квитка становить 920 грн. Найдешевший квиток коштує 920 грн, а найдорожчий 920 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Краків – Переяслав-Хмельницький

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 63 квитків Краків – Переяслав-Хмельницький.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Краків і Переяслав-Хмельницький займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Краків

В місті Краків знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Краків , що знаходится за адресою вулиця Босацький; будинок 18 .

Автостанції Переяслав-Хмельницький

В місті Переяслав-Хмельницький знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Зупинка Супермаркет АТБ , що знаходится за адресою вулиця Богдана Хмельницького; будинок 104 .

Зведена інформація по напрямку Краків – Переяслав-Хмельницький
Середня ціна квитка920 грн
Найдорожчий квиток920 грн
Найдешевший квиток920 грн
Найшвидший рейс23 ч 5 мин
Частота рейсів на день7
Піковий деньв понеділок
Продаваних квитків в день7
Перевізників на напрямку1
Місто Краків пов’язане з автостанціями1707