Квитки на автобус Умань – Ладижин

Список рейсів на завтра по напрямку Умань – Ладижин


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Умань – Ладижин ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Умань, розклад автобусів з м. Ладижин.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Ладижин — Умань.

Автобусні рейси Умань – Ладижин

Автобуси Умань – Ладижин відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 14 рейсів. Дістатися з міста Умань в місто Ладижин автобусом можна за 1 ч 25 мин. Відстань між містами становить 87 км.

Вартість квитків на автобус Умань – Ладижин

В середньому ціна квитка становить 100 грн. Найдешевший квиток коштує 100 грн, а найдорожчий 100 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Умань – Ладижин

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 7 квитків Умань – Ладижин.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Умань і Ладижин займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Умань

В місті Умань знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Умань , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 1 .

Автостанції Ладижин

В місті Ладижин знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Ладижин , що знаходится за адресою вулиця Процишина; будинок 10 .

Зведена інформація по напрямку Умань – Ладижин
Середня ціна квитка100 грн
Найдорожчий квиток100 грн
Найдешевший квиток100 грн
Найшвидший рейс1 ч 25 мин
Частота рейсів на день5
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день5
Перевізників на напрямку1
Місто Умань пов’язане з автостанціями1506