Квитки на автобус Хорол – Познань

Список рейсів на завтра по напрямку Хорол – Познань


Дата останнього оновлення: 20.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Хорол – Познань ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Хорол, розклад автобусів з м. Познань.

Автобусні рейси Хорол – Познань

Автобуси Хорол – Познань відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Хорол в місто Познань автобусом можна за 26 ч 5 мин. Відстань між містами становить 1414 км.

Вартість квитків на автобус Хорол – Познань

В середньому ціна квитка становить 1133 грн. Найдешевший квиток коштує 1133 грн, а найдорожчий 1133 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Хорол – Познань

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 4 квитків Хорол – Познань.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Хорол і Познань займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Хорол

В місті Хорол знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Хорол-2 , що знаходится за адресою вулиця Глубокодолінская; будинок 27 .

Автостанції Познань

В місті Познань знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Познань , що знаходится за адресою вулиця Станіслава Матія; дім 2 .

Зведена інформація по напрямку Хорол – Познань
Середня ціна квитка1133 грн
Найдорожчий квиток1133 грн
Найдешевший квиток1133 грн
Найшвидший рейс26 ч 5 мин
Частота рейсів на день19
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день19
Перевізників на напрямку1
Місто Хорол пов’язане з автостанціями450