Квитки на автобус Золочів – Лодзь

Список рейсів на завтра по напрямку Золочів – Лодзь


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Золочів – Лодзь ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Золочів, розклад автобусів з м. Лодзь.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Лодзь — Золочів.

Автобусні рейси Золочів – Лодзь

Автобуси Золочів – Лодзь відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в понеділок. У тиждень виходить близько 56 рейсів. Дістатися з міста Золочів в місто Лодзь автобусом можна за 12 ч 0 мин. Відстань між містами становить 530 км.

Вартість квитків на автобус Золочів – Лодзь

В середньому ціна квитка становить 1009 грн. Найдешевший квиток коштує 793 грн, а найдорожчий 1161 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Золочів – Лодзь

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 5 квитків Золочів – Лодзь.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Золочів і Лодзь займається 6 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Золочів

В місті Золочів знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це зупинка Золочів , що знаходится за адресою вулиця Бродівська; будинок 2В .

Автостанції Лодзь

В місті Лодзь знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Каліська , що знаходится за адресою алея Влокняжі; будинок 227 .

Зведена інформація по напрямку Золочів – Лодзь
Середня ціна квитка1009 грн
Найдорожчий квиток1161 грн
Найдешевший квиток793 грн
Найшвидший рейс12 ч 0 мин
Частота рейсів на день20
Піковий деньв понеділок
Продаваних квитків в день20
Перевізників на напрямку6
Місто Золочів пов’язане з автостанціями646