Квитки на автобус Великі Дедеркали – Хмельницький

Список рейсів на завтра по напрямку Великі Дедеркали – Хмельницький


Дата останнього оновлення: 20.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Великі Дедеркали – Хмельницький ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Великі Дедеркали, розклад автобусів з м. Хмельницький.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Хмельницький — Великі Дедеркали.

Автобусні рейси Великі Дедеркали – Хмельницький

Автобуси Великі Дедеркали – Хмельницький відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Великі Дедеркали в місто Хмельницький автобусом можна за 4 ч 30 мин. Відстань між містами становить 111 км.

Вартість квитків на автобус Великі Дедеркали – Хмельницький

В середньому ціна квитка становить 154 грн. Найдешевший квиток коштує 154 грн, а найдорожчий 154 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Великі Дедеркали – Хмельницький

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 99 квитків Великі Дедеркали – Хмельницький.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Великі Дедеркали і Хмельницький займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Великі Дедеркали

В місті Великі Дедеркали знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Великі Дедеркали , що знаходится за адресою траса Т-20-08 .

Автостанції Хмельницький

В місті Хмельницький знаходиться 7 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою Вінницьке шосе; будинок 23 .

Зведена інформація по напрямку Великі Дедеркали – Хмельницький
Середня ціна квитка154 грн
Найдорожчий квиток154 грн
Найдешевший квиток154 грн
Найшвидший рейс4 ч 30 мин
Частота рейсів на день11
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день11
Перевізників на напрямку1
Місто Великі Дедеркали пов’язане з автостанціями36