Квитки на автобус Пльзень – Хмельницький

Список рейсів на завтра по напрямку Пльзень – Хмельницький


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Пльзень – Хмельницький ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Пльзень, розклад автобусів з м. Хмельницький.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Хмельницький — Пльзень.

Автобусні рейси Пльзень – Хмельницький

Автобуси Пльзень – Хмельницький відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 17 рейсів. Дістатися з міста Пльзень в місто Хмельницький автобусом можна за 22 ч 25 мин. Відстань між містами становить 1181 км.

Вартість квитків на автобус Пльзень – Хмельницький

В середньому ціна квитка становить 1708 грн. Найдешевший квиток коштує 1571 грн, а найдорожчий 1804 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Пльзень – Хмельницький

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 3 квитків Пльзень – Хмельницький.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Пльзень і Хмельницький займається 3 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Пльзень

В місті Пльзень знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Пльзень , що знаходится за адресою вулиця Гусова; будинок 60 .

Автостанції Хмельницький

В місті Хмельницький знаходиться 7 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою Вінницьке шосе; будинок 23 .

Зведена інформація по напрямку Пльзень – Хмельницький
Середня ціна квитка1708 грн
Найдорожчий квиток1804 грн
Найдешевший квиток1571 грн
Найшвидший рейс22 ч 25 мин
Частота рейсів на день12
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день12
Перевізників на напрямку3
Місто Пльзень пов’язане з автостанціями493