Квитки на автобус Нова-Суль – Хмельницький

Список рейсів на завтра по напрямку Нова-Суль – Хмельницький


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Нова-Суль – Хмельницький ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Нова-Суль, розклад автобусів з м. Хмельницький.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Хмельницький — Нова-Суль.

Автобусні рейси Нова-Суль – Хмельницький

Автобуси Нова-Суль – Хмельницький відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 35 рейсів. Дістатися з міста Нова-Суль в місто Хмельницький автобусом можна за 19 ч 20 мин. Відстань між містами становить 1007 км.

Вартість квитків на автобус Нова-Суль – Хмельницький

В середньому ціна квитка становить 968 грн. Найдешевший квиток коштує 887 грн, а найдорожчий 1098 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Нова-Суль – Хмельницький

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 3 квитків Нова-Суль – Хмельницький.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Нова-Суль і Хмельницький займається 4 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Нова-Суль

В місті Нова-Суль знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Нова-Suly , що знаходится за адресою вулиця Зьедноченья; будинок 1 .

Автостанції Хмельницький

В місті Хмельницький знаходиться 7 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою Вінницьке шосе; будинок 23 .

Зведена інформація по напрямку Нова-Суль – Хмельницький
Середня ціна квитка968 грн
Найдорожчий квиток1098 грн
Найдешевший квиток887 грн
Найшвидший рейс19 ч 20 мин
Частота рейсів на день5
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день5
Перевізників на напрямку4
Місто Нова-Суль пов’язане з автостанціями508