Квитки на автобус Малага – Тернопіль

Список рейсів на завтра по напрямку Малага – Тернопіль


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Малага – Тернопіль ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Малага, розклад автобусів з м. Тернопіль.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Тернопіль — Малага.

Автобусні рейси Малага – Тернопіль

Автобуси Малага – Тернопіль відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в п’ятницю. У тиждень виходить близько 1 рейсів. Дістатися з міста Малага в місто Тернопіль автобусом можна за 55 ч 25 мин. Відстань між містами становить 3357 км.

Вартість квитків на автобус Малага – Тернопіль

В середньому ціна квитка становить 4930 грн. Найдешевший квиток коштує 4930 грн, а найдорожчий 4930 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Малага – Тернопіль

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 180 квитків Малага – Тернопіль.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Малага і Тернопіль займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Малага

В місті Малага знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Малага , що знаходится за адресою вулиця Пасео де лос Тилос .

Автостанції Тернопіль

В місті Тернопіль знаходиться 8 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Анатолія Живова; дім 7 .

Зведена інформація по напрямку Малага – Тернопіль
Середня ціна квитка4930 грн
Найдорожчий квиток4930 грн
Найдешевший квиток4930 грн
Найшвидший рейс55 ч 25 мин
Частота рейсів на день20
Піковий деньв п’ятницю
Продаваних квитків в день20
Перевізників на напрямку1
Місто Малага пов’язане з автостанціями121