Квитки на автобус Лубни – Гожув-Велькопольски

Список рейсів на завтра по напрямку Лубни – Гожув-Велькопольски


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Лубни – Гожув-Велькопольски ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Лубни, розклад автобусів з м. Гожув-Велькопольски.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Гожув-Велькопольски — Лубни.

Автобусні рейси Лубни – Гожув-Велькопольски

Автобуси Лубни – Гожув-Велькопольски відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 36 рейсів. Дістатися з міста Лубни в місто Гожув-Велькопольски автобусом можна за 25 ч 25 мин. Відстань між містами становить 1517 км.

Вартість квитків на автобус Лубни – Гожув-Велькопольски

В середньому ціна квитка становить 1465 грн. Найдешевший квиток коштує 1236 грн, а найдорожчий 1855 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Лубни – Гожув-Велькопольски

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 6 квитків Лубни – Гожув-Велькопольски.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Лубни і Гожув-Велькопольски займається 6 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Лубни

В місті Лубни знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Лубни , що знаходится за адресою проспект Володимирський; будинок 157 .

Автостанції Гожув-Велькопольски

В місті Гожув-Велькопольски знаходиться 8 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Гожув-Великопольський , що знаходится за адресою вулиця Дворцова; будинок 10 .

Зведена інформація по напрямку Лубни – Гожув-Велькопольски
Середня ціна квитка1465 грн
Найдорожчий квиток1855 грн
Найдешевший квиток1236 грн
Найшвидший рейс25 ч 25 мин
Частота рейсів на день16
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день16
Перевізників на напрямку6
Місто Лубни пов’язане з автостанціями848