Квитки на автобус Конін – Івано-Франківськ

Список рейсів на завтра по напрямку Конін – Івано-Франківськ


Дата останнього оновлення: 20.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Конін – Івано-Франківськ ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Конін, розклад автобусів з м. Івано-Франківськ.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Івано-Франківськ — Конін.

Автобусні рейси Конін – Івано-Франківськ

Автобуси Конін – Івано-Франківськ відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 18 рейсів. Дістатися з міста Конін в місто Івано-Франківськ автобусом можна за 15 ч 35 мин. Відстань між містами становить 700 км.

Вартість квитків на автобус Конін – Івано-Франківськ

В середньому ціна квитка становить 1001 грн. Найдешевший квиток коштує 697 грн, а найдорожчий 1247 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Конін – Івано-Франківськ

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 12 квитків Конін – Івано-Франківськ.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Конін і Івано-Франківськ займається 3 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Конін

В місті Конін знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Залізнична станція Конін , що знаходится за адресою вулиця Колеева; будинок 1 .

Автостанції Івано-Франківськ

В місті Івано-Франківськ знаходиться 16 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Івано-Франківськ-2 , що знаходится за адресою вулиця Горбачевського; будинок 14 .

Зведена інформація по напрямку Конін – Івано-Франківськ
Середня ціна квитка1001 грн
Найдорожчий квиток1247 грн
Найдешевший квиток697 грн
Найшвидший рейс15 ч 35 мин
Частота рейсів на день6
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день6
Перевізників на напрямку3
Місто Конін пов’язане з автостанціями933