Квитки на автобус Кіцмань – Тернопіль

Список рейсів на завтра по напрямку Кіцмань – Тернопіль


Дата останнього оновлення: 22.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Кіцмань – Тернопіль ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Кіцмань, розклад автобусів з м. Тернопіль.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Тернопіль — Кіцмань.

Автобусні рейси Кіцмань – Тернопіль

Автобуси Кіцмань – Тернопіль відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Кіцмань в місто Тернопіль автобусом можна за 3 ч 45 мин. Відстань між містами становить 148 км.

Вартість квитків на автобус Кіцмань – Тернопіль

В середньому ціна квитка становить 151 грн. Найдешевший квиток коштує 151 грн, а найдорожчий 151 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Кіцмань – Тернопіль

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 45 квитків Кіцмань – Тернопіль.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Кіцмань і Тернопіль займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Кіцмань

В місті Кіцмань знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Кицмань , що знаходится за адресою вулиця Незалежності; будинок 35 .

Автостанції Тернопіль

В місті Тернопіль знаходиться 8 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Анатолія Живова; дім 7 .

Зведена інформація по напрямку Кіцмань – Тернопіль
Середня ціна квитка151 грн
Найдорожчий квиток151 грн
Найдешевший квиток151 грн
Найшвидший рейс3 ч 45 мин
Частота рейсів на день5
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день5
Перевізників на напрямку1
Місто Кіцмань пов’язане з автостанціями20