Квитки на автобус Калуш – Пльзень

Список рейсів на завтра по напрямку Калуш – Пльзень


Дата останнього оновлення: 22.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Калуш – Пльзень ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Калуш, розклад автобусів з м. Пльзень.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Пльзень — Калуш.

Автобусні рейси Калуш – Пльзень

Автобуси Калуш – Пльзень відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в четвер. У тиждень виходить близько 49 рейсів. Дістатися з міста Калуш в місто Пльзень автобусом можна за 17 ч 30 мин. Відстань між містами становить 959 км.

Вартість квитків на автобус Калуш – Пльзень

В середньому ціна квитка становить 1184 грн. Найдешевший квиток коштує 997 грн, а найдорожчий 1562 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Калуш – Пльзень

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 4 квитків Калуш – Пльзень.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Калуш і Пльзень займається 8 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Калуш

В місті Калуш знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Калуш , що знаходится за адресою вулиця Привокзальна; будинок 15 .

Автостанції Пльзень

В місті Пльзень знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Пльзень , що знаходится за адресою вулиця Гусова; будинок 60 .

Зведена інформація по напрямку Калуш – Пльзень
Середня ціна квитка1184 грн
Найдорожчий квиток1562 грн
Найдешевший квиток997 грн
Найшвидший рейс17 ч 30 мин
Частота рейсів на день15
Піковий деньв четвер
Продаваних квитків в день15
Перевізників на напрямку8
Місто Калуш пов’язане з автостанціями404