Квитки на автобус Івано-Франківськ – Неаполь

Список рейсів на завтра по напрямку Івано-Франківськ – Неаполь


Дата останнього оновлення: 20.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Івано-Франківськ – Неаполь ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Івано-Франківськ, розклад автобусів з м. Неаполь.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Неаполь — Івано-Франківськ.

Автобусні рейси Івано-Франківськ – Неаполь

Автобуси Івано-Франківськ – Неаполь відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в четвер. У тиждень виходить близько 3 рейсів. Дістатися з міста Івано-Франківськ в місто Неаполь автобусом можна за 29 ч 40 мин. Відстань між містами становить 1459 км.

Вартість квитків на автобус Івано-Франківськ – Неаполь

В середньому ціна квитка становить 2822 грн. Найдешевший квиток коштує 2650 грн, а найдорожчий 3066 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Івано-Франківськ – Неаполь

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 1 квитків Івано-Франківськ – Неаполь.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Івано-Франківськ і Неаполь займається 3 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Івано-Франківськ

В місті Івано-Франківськ знаходиться 16 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Івано-Франківськ-2 , що знаходится за адресою вулиця Горбачевського; будинок 14 .

Автостанції Неаполь

В місті Неаполь знаходиться 8 станцій. Найпопулярніша з них це Зупинка Метропарк , що знаходится за адресою Корсо Арнальдо Луччі; будинок 152 .

Зведена інформація по напрямку Івано-Франківськ – Неаполь
Середня ціна квитка2822 грн
Найдорожчий квиток3066 грн
Найдешевший квиток2650 грн
Найшвидший рейс29 ч 40 мин
Частота рейсів на день20
Піковий деньв четвер
Продаваних квитків в день20
Перевізників на напрямку3
Місто Івано-Франківськ пов’язане з автостанціями1241