Квитки на автобус Флоренція – Тернопіль

Список рейсів на завтра по напрямку Флоренція – Тернопіль


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Флоренція – Тернопіль ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Флоренція, розклад автобусів з м. Тернопіль.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Тернопіль — Флоренція.

Автобусні рейси Флоренція – Тернопіль

Автобуси Флоренція – Тернопіль відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в суботу. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Флоренція в місто Тернопіль автобусом можна за 25 ч 0 мин. Відстань між містами становить 1519 км.

Вартість квитків на автобус Флоренція – Тернопіль

В середньому ціна квитка становить 2741 грн. Найдешевший квиток коштує 2180 грн, а найдорожчий 3502 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Флоренція – Тернопіль

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 3 квитків Флоренція – Тернопіль.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Флоренція і Тернопіль займається 5 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Флоренція

В місті Флоренція знаходиться 7 станцій. Найпопулярніша з них це Флоренція , що знаходится за адресою Florence .

Автостанції Тернопіль

В місті Тернопіль знаходиться 8 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Анатолія Живова; дім 7 .

Зведена інформація по напрямку Флоренція – Тернопіль
Середня ціна квитка2741 грн
Найдорожчий квиток3502 грн
Найдешевший квиток2180 грн
Найшвидший рейс25 ч 0 мин
Частота рейсів на день19
Піковий деньв суботу
Продаваних квитків в день19
Перевізників на напрямку5
Місто Флоренція пов’язане з автостанціями760