Квитки на автобус Золочів – Легніца

Список рейсів на завтра по напрямку Золочів – Легніца


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Золочів – Легніца ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Золочів, розклад автобусів з м. Легніца.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Легніца — Золочів.

Автобусні рейси Золочів – Легніца

Автобуси Золочів – Легніца відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 12 рейсів. Дістатися з міста Золочів в місто Легніца автобусом можна за 14 ч 35 мин. Відстань між містами становить 765 км.

Вартість квитків на автобус Золочів – Легніца

В середньому ціна квитка становить 885 грн. Найдешевший квиток коштує 868 грн, а найдорожчий 901 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Золочів – Легніца

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 45 квитків Золочів – Легніца.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Золочів і Легніца займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Золочів

В місті Золочів знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це зупинка Золочів , що знаходится за адресою вулиця Бродівська; будинок 2В .

Автостанції Легніца

В місті Легніца знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Легніца , що знаходится за адресою вулиця Дворцова; будинок 5 .

Зведена інформація по напрямку Золочів – Легніца
Середня ціна квитка885 грн
Найдорожчий квиток901 грн
Найдешевший квиток868 грн
Найшвидший рейс14 ч 35 мин
Частота рейсів на день5
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день5
Перевізників на напрямку1
Місто Золочів пов’язане з автостанціями646