Квитки на автобус Зелена-Гура – Миколаїв

Список рейсів на завтра по напрямку Зелена-Гура – Миколаїв


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Зелена-Гура – Миколаїв ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Зелена-Гура, розклад автобусів з м. Миколаїв.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Миколаїв — Зелена-Гура.

Автобусні рейси Зелена-Гура – Миколаїв

Автобуси Зелена-Гура – Миколаїв відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 25 рейсів. Дістатися з міста Зелена-Гура в місто Миколаїв автобусом можна за 29 ч 25 мин. Відстань між містами становить 1576 км.

Вартість квитків на автобус Зелена-Гура – Миколаїв

В середньому ціна квитка становить 1172 грн. Найдешевший квиток коштує 1014 грн, а найдорожчий 1352 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Зелена-Гура – Миколаїв

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 21 квитків Зелена-Гура – Миколаїв.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Зелена-Гура і Миколаїв займається 5 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Зелена-Гура

В місті Зелена-Гура знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Зелена-Гура , що знаходится за адресою вулиця Дворцова; будинок 27 .

Автостанції Миколаїв

В місті Миколаїв знаходиться 10 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою Богоявленський проспект; будинок 21 .

Зведена інформація по напрямку Зелена-Гура – Миколаїв
Середня ціна квитка1172 грн
Найдорожчий квиток1352 грн
Найдешевший квиток1014 грн
Найшвидший рейс29 ч 25 мин
Частота рейсів на день15
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день15
Перевізників на напрямку5
Місто Зелена-Гура пов’язане з автостанціями782