Квитки на автобус Щецин – Підволочиськ

Список рейсів на завтра по напрямку Щецин – Підволочиськ


Дата останнього оновлення: 22.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Щецин – Підволочиськ ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Щецин, розклад автобусів з м. Підволочиськ.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Підволочиськ — Щецин.

Автобусні рейси Щецин – Підволочиськ

Автобуси Щецин – Підволочиськ відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 19 рейсів. Дістатися з міста Щецин в місто Підволочиськ автобусом можна за 24 ч 20 мин. Відстань між містами становить 1092 км.

Вартість квитків на автобус Щецин – Підволочиськ

В середньому ціна квитка становить 1047 грн. Найдешевший квиток коштує 824 грн, а найдорожчий 1183 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Щецин – Підволочиськ

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 135 квитків Щецин – Підволочиськ.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Щецин і Підволочиськ займається 3 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Щецин

В місті Щецин знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Щецін , що знаходится за адресою площа Гродницький; будинок 1 .

Автостанції Підволочиськ

В місті Підволочиськ знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Підволочиськ , що знаходится за адресою вулиця Тернопільська; будинок 15 А .

Зведена інформація по напрямку Щецин – Підволочиськ
Середня ціна квитка1047 грн
Найдорожчий квиток1183 грн
Найдешевший квиток824 грн
Найшвидший рейс24 ч 20 мин
Частота рейсів на день15
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день15
Перевізників на напрямку3
Місто Щецин пов’язане з автостанціями857