Квитки на автобус Поморіє – Чернівці

Список рейсів на завтра по напрямку Поморіє – Чернівці


Дата останнього оновлення: 20.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Поморіє – Чернівці ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Поморіє, розклад автобусів з м. Чернівці.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Чернівці — Поморіє.

Автобусні рейси Поморіє – Чернівці

Автобуси Поморіє – Чернівці відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в середу. У тиждень виходить близько 12 рейсів. Дістатися з міста Поморіє в місто Чернівці автобусом можна за 13 ч 10 мин. Відстань між містами становить 776 км.

Вартість квитків на автобус Поморіє – Чернівці

В середньому ціна квитка становить 1568 грн. Найдешевший квиток коштує 1334 грн, а найдорожчий 1667 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Поморіє – Чернівці

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 90 квитків Поморіє – Чернівці.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Поморіє і Чернівці займається 3 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Поморіє

В місті Поморіє знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Нове місто , що знаходится за адресою вулиця Князя Борис I .

Автостанції Чернівці

В місті Чернівці знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний (Чернівці-1) , що знаходится за адресою вулиця Головна; будинок 219 .

Зведена інформація по напрямку Поморіє – Чернівці
Середня ціна квитка1568 грн
Найдорожчий квиток1667 грн
Найдешевший квиток1334 грн
Найшвидший рейс13 ч 10 мин
Частота рейсів на день10
Піковий деньв середу
Продаваних квитків в день10
Перевізників на напрямку3
Місто Поморіє пов’язане з автостанціями256