Квитки на автобус Плоцк – Чернівці

Список рейсів на завтра по напрямку Плоцк – Чернівці


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Плоцк – Чернівці ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Плоцк, розклад автобусів з м. Чернівці.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Чернівці — Плоцк.

Автобусні рейси Плоцк – Чернівці

Автобуси Плоцк – Чернівці відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 14 рейсів. Дістатися з міста Плоцк в місто Чернівці автобусом можна за 18 ч 40 мин. Відстань між містами становить 780 км.

Вартість квитків на автобус Плоцк – Чернівці

В середньому ціна квитка становить 1104 грн. Найдешевший квиток коштує 1050 грн, а найдорожчий 1157 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Плоцк – Чернівці

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 153 квитків Плоцк – Чернівці.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Плоцк і Чернівці займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Плоцк

В місті Плоцк знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Плоцьк , що знаходится за адресою вулиця Дворцова; будинок 46 .

Автостанції Чернівці

В місті Чернівці знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний (Чернівці-1) , що знаходится за адресою вулиця Головна; будинок 219 .

Зведена інформація по напрямку Плоцк – Чернівці
Середня ціна квитка1104 грн
Найдорожчий квиток1157 грн
Найдешевший квиток1050 грн
Найшвидший рейс18 ч 40 мин
Частота рейсів на день17
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день17
Перевізників на напрямку2
Місто Плоцк пов’язане з автостанціями361