Квитки на автобус Пльзень – Вінниця

Список рейсів на завтра по напрямку Пльзень – Вінниця


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Пльзень – Вінниця ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Пльзень, розклад автобусів з м. Вінниця.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Вінниця — Пльзень.

Автобусні рейси Пльзень – Вінниця

Автобуси Пльзень – Вінниця відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 17 рейсів. Дістатися з міста Пльзень в місто Вінниця автобусом можна за 24 ч 40 мин. Відстань між містами становить 1310 км.

Вартість квитків на автобус Пльзень – Вінниця

В середньому ціна квитка становить 1848 грн. Найдешевший квиток коштує 1684 грн, а найдорожчий 1961 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Пльзень – Вінниця

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 6 квитків Пльзень – Вінниця.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Пльзень і Вінниця займається 3 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Пльзень

В місті Пльзень знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Пльзень , що знаходится за адресою вулиця Гусова; будинок 60 .

Автостанції Вінниця

В місті Вінниця знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 8 .

Зведена інформація по напрямку Пльзень – Вінниця
Середня ціна квитка1848 грн
Найдорожчий квиток1961 грн
Найдешевший квиток1684 грн
Найшвидший рейс24 ч 40 мин
Частота рейсів на день20
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день20
Перевізників на напрямку3
Місто Пльзень пов’язане з автостанціями493