Квитки на автобус Підволочиськ – Вінниця

Список рейсів на завтра по напрямку Підволочиськ – Вінниця


Дата останнього оновлення: 20.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Підволочиськ – Вінниця ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Підволочиськ, розклад автобусів з м. Вінниця.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Вінниця — Підволочиськ.

Автобусні рейси Підволочиськ – Вінниця

Автобуси Підволочиськ – Вінниця відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 6 рейсів. Дістатися з міста Підволочиськ в місто Вінниця автобусом можна за 3 ч 30 мин. Відстань між містами становить 208 км.

Вартість квитків на автобус Підволочиськ – Вінниця

В середньому ціна квитка становить 157 грн. Найдешевший квиток коштує 157 грн, а найдорожчий 157 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Підволочиськ – Вінниця

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 45 квитків Підволочиськ – Вінниця.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Підволочиськ і Вінниця займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Підволочиськ

В місті Підволочиськ знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Підволочиськ , що знаходится за адресою вулиця Тернопільська; будинок 15 А .

Автостанції Вінниця

В місті Вінниця знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 8 .

Зведена інформація по напрямку Підволочиськ – Вінниця
Середня ціна квитка157 грн
Найдорожчий квиток157 грн
Найдешевший квиток157 грн
Найшвидший рейс3 ч 30 мин
Частота рейсів на день5
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день5
Перевізників на напрямку1
Місто Підволочиськ пов’язане з автостанціями340