Квитки на автобус Оструда – Хмельницький

Список рейсів на завтра по напрямку Оструда – Хмельницький


Дата останнього оновлення: 22.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Оструда – Хмельницький ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Оструда, розклад автобусів з м. Хмельницький.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Хмельницький — Оструда.

Автобусні рейси Оструда – Хмельницький

Автобуси Оструда – Хмельницький відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 8 рейсів. Дістатися з міста Оструда в місто Хмельницький автобусом можна за 19 ч 0 мин. Відстань між містами становить 817 км.

Вартість квитків на автобус Оструда – Хмельницький

В середньому ціна квитка становить 1045 грн. Найдешевший квиток коштує 979 грн, а найдорожчий 1176 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Оструда – Хмельницький

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 1 квитків Оструда – Хмельницький.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Оструда і Хмельницький займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Оструда

В місті Оструда знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це зупинка Оструда , що знаходится за адресою вулиця Словацького; будинок 14 .

Автостанції Хмельницький

В місті Хмельницький знаходиться 7 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою Вінницьке шосе; будинок 23 .

Зведена інформація по напрямку Оструда – Хмельницький
Середня ціна квитка1045 грн
Найдорожчий квиток1176 грн
Найдешевший квиток979 грн
Найшвидший рейс19 ч 0 мин
Частота рейсів на день15
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день15
Перевізників на напрямку2
Місто Оструда пов’язане з автостанціями354