Квитки на автобус Кропивницький – Глівіце

Список рейсів на завтра по напрямку Кропивницький – Глівіце


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Кропивницький – Глівіце ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Кропивницький, розклад автобусів з м. Глівіце.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Глівіце — Кропивницький.

Автобусні рейси Кропивницький – Глівіце

Автобуси Кропивницький – Глівіце відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 22 рейсів. Дістатися з міста Кропивницький в місто Глівіце автобусом можна за 22 ч 50 мин. Відстань між містами становить 1205 км.

Вартість квитків на автобус Кропивницький – Глівіце

В середньому ціна квитка становить 1422 грн. Найдешевший квиток коштує 1300 грн, а найдорожчий 1580 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Кропивницький – Глівіце

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 25 квитків Кропивницький – Глівіце.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Кропивницький і Глівіце займається 5 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Кропивницький

В місті Кропивницький знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Кропивницкий , що знаходится за адресою Олександрійське шосе; будинок 1 .

Автостанції Глівіце

В місті Глівіце знаходиться 7 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Глівіце , що знаходится за адресою вулиця Піонерів; будинок 8 .

Зведена інформація по напрямку Кропивницький – Глівіце
Середня ціна квитка1422 грн
Найдорожчий квиток1580 грн
Найдешевший квиток1300 грн
Найшвидший рейс22 ч 50 мин
Частота рейсів на день8
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день8
Перевізників на напрямку5
Місто Кропивницький пов’язане з автостанціями1142