Квитки на автобус Конін – Золочів

Список рейсів на завтра по напрямку Конін – Золочів


Дата останнього оновлення: 22.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Конін – Золочів ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Конін, розклад автобусів з м. Золочів.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Золочів — Конін.

Автобусні рейси Конін – Золочів

Автобуси Конін – Золочів відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в середу. У тиждень виходить близько 37 рейсів. Дістатися з міста Конін в місто Золочів автобусом можна за 15 ч 5 мин. Відстань між містами становить 645 км.

Вартість квитків на автобус Конін – Золочів

В середньому ціна квитка становить 1045 грн. Найдешевший квиток коштує 857 грн, а найдорожчий 1247 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Конін – Золочів

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 108 квитків Конін – Золочів.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Конін і Золочів займається 5 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Конін

В місті Конін знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Залізнична станція Конін , що знаходится за адресою вулиця Колеева; будинок 1 .

Автостанції Золочів

В місті Золочів знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це зупинка Золочів , що знаходится за адресою вулиця Бродівська; будинок 2В .

Зведена інформація по напрямку Конін – Золочів
Середня ціна квитка1045 грн
Найдорожчий квиток1247 грн
Найдешевший квиток857 грн
Найшвидший рейс15 ч 5 мин
Частота рейсів на день12
Піковий деньв середу
Продаваних квитків в день12
Перевізників на напрямку5
Місто Конін пов’язане з автостанціями933