Квитки на автобус Конін – Кривий Ріг

Список рейсів на завтра по напрямку Конін – Кривий Ріг


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Конін – Кривий Ріг ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Конін, розклад автобусів з м. Кривий Ріг.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Кривий Ріг — Конін.

Автобусні рейси Конін – Кривий Ріг

Автобуси Конін – Кривий Ріг відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в середу. У тиждень виходить близько 13 рейсів. Дістатися з міста Конін в місто Кривий Ріг автобусом можна за 28 ч 25 мин. Відстань між містами становить 1418 км.

Вартість квитків на автобус Конін – Кривий Ріг

В середньому ціна квитка становить 1514 грн. Найдешевший квиток коштує 1339 грн, а найдорожчий 1702 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Конін – Кривий Ріг

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 2 квитків Конін – Кривий Ріг.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Конін і Кривий Ріг займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Конін

В місті Конін знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Залізнична станція Конін , що знаходится за адресою вулиця Колеева; будинок 1 .

Автостанції Кривий Ріг

В місті Кривий Ріг знаходиться 34 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Дніпропетровське шосе; будинок 1А .

Зведена інформація по напрямку Конін – Кривий Ріг
Середня ціна квитка1514 грн
Найдорожчий квиток1702 грн
Найдешевший квиток1339 грн
Найшвидший рейс28 ч 25 мин
Частота рейсів на день13
Піковий деньв середу
Продаваних квитків в день13
Перевізників на напрямку2
Місто Конін пов’язане з автостанціями933