Квитки на автобус Херсон – Летичів

Список рейсів на завтра по напрямку Херсон – Летичів


Дата останнього оновлення: 22.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Херсон – Летичів ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Херсон, розклад автобусів з м. Летичів.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Летичів — Херсон.

Автобусні рейси Херсон – Летичів

Автобуси Херсон – Летичів відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 21 рейсів. Дістатися з міста Херсон в місто Летичів автобусом можна за 11 ч 45 мин. Відстань між містами становить 574 км.

Вартість квитків на автобус Херсон – Летичів

В середньому ціна квитка становить 630 грн. Найдешевший квиток коштує 550 грн, а найдорожчий 665 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Херсон – Летичів

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 1 квитків Херсон – Летичів.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Херсон і Летичів займається 3 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Херсон

В місті Херсон знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Полковника Кедровського; будинок 1 .

Автостанції Летичів

В місті Летичів знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Летичів , що знаходится за адресою вулиця Юрія Савицького; будинок 1 .

Зведена інформація по напрямку Херсон – Летичів
Середня ціна квитка630 грн
Найдорожчий квиток665 грн
Найдешевший квиток550 грн
Найшвидший рейс11 ч 45 мин
Частота рейсів на день11
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день11
Перевізників на напрямку3
Місто Херсон пов’язане з автостанціями1644