Квитки на автобус Катовіце – Дюссельдорф

Список рейсів на завтра по напрямку Катовіце – Дюссельдорф


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Катовіце – Дюссельдорф ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Катовіце, розклад автобусів з м. Дюссельдорф.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Дюссельдорф — Катовіце.

Автобусні рейси Катовіце – Дюссельдорф

Автобуси Катовіце – Дюссельдорф відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 17 рейсів. Дістатися з міста Катовіце в місто Дюссельдорф автобусом можна за 16 ч 45 мин. Відстань між містами становить 1039 км.

Вартість квитків на автобус Катовіце – Дюссельдорф

В середньому ціна квитка становить 1809 грн. Найдешевший квиток коштує 1543 грн, а найдорожчий 1972 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Катовіце – Дюссельдорф

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 81 квитків Катовіце – Дюссельдорф.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Катовіце і Дюссельдорф займається 3 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Катовіце

В місті Катовіце знаходиться 7 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Катовіце , що знаходится за адресою вулиця Петра Скарги; будинок 4 .

Автостанції Дюссельдорф

В місті Дюссельдорф знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Центральний , що знаходится за адресою Воррінгерштрассе .

Зведена інформація по напрямку Катовіце – Дюссельдорф
Середня ціна квитка1809 грн
Найдорожчий квиток1972 грн
Найдешевший квиток1543 грн
Найшвидший рейс16 ч 45 мин
Частота рейсів на день9
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день9
Перевізників на напрямку3
Місто Катовіце пов’язане з автостанціями1575