Квитки на автобус Гдиня – Полтава

Список рейсів на завтра по напрямку Гдиня – Полтава


Дата останнього оновлення: 22.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Гдиня – Полтава ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Гдиня, розклад автобусів з м. Полтава.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Полтава — Гдиня.

Автобусні рейси Гдиня – Полтава

Автобуси Гдиня – Полтава відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 95 рейсів. Дістатися з міста Гдиня в місто Полтава автобусом можна за 27 ч 0 мин. Відстань між містами становить 1463 км.

Вартість квитків на автобус Гдиня – Полтава

В середньому ціна квитка становить 1465 грн. Найдешевший квиток коштує 1236 грн, а найдорожчий 1812 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Гдиня – Полтава

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 26 квитків Гдиня – Полтава.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Гдиня і Полтава займається 14 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Гдиня

В місті Гдиня знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Гдиня , що знаходится за адресою площа Конституції .

Автостанції Полтава

В місті Полтава знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Полтава , що знаходится за адресою вулиця Великотирнівська; дім 7 .

Зведена інформація по напрямку Гдиня – Полтава
Середня ціна квитка1465 грн
Найдорожчий квиток1812 грн
Найдешевший квиток1236 грн
Найшвидший рейс27 ч 0 мин
Частота рейсів на день14
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день14
Перевізників на напрямку14
Місто Гдиня пов’язане з автостанціями854