Квитки на автобус Ессен – Полтава

Список рейсів на завтра по напрямку Ессен – Полтава


Дата останнього оновлення: 22.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Ессен – Полтава ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Ессен, розклад автобусів з м. Полтава.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Полтава — Ессен.

Автобусні рейси Ессен – Полтава

Автобуси Ессен – Полтава відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 16 рейсів. Дістатися з міста Ессен в місто Полтава автобусом можна за 35 ч 30 мин. Відстань між містами становить 2332 км.

Вартість квитків на автобус Ессен – Полтава

В середньому ціна квитка становить 2731 грн. Найдешевший квиток коштує 2100 грн, а найдорожчий 3652 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Ессен – Полтава

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 108 квитків Ессен – Полтава.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Ессен і Полтава займається 6 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Ессен

В місті Ессен знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це Железнодорожений вокзал Ессен , що знаходится за адресою вулиця фрайхайт .

Автостанції Полтава

В місті Полтава знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Полтава , що знаходится за адресою вулиця Великотирнівська; дім 7 .

Зведена інформація по напрямку Ессен – Полтава
Середня ціна квитка2731 грн
Найдорожчий квиток3652 грн
Найдешевший квиток2100 грн
Найшвидший рейс35 ч 30 мин
Частота рейсів на день12
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день12
Перевізників на напрямку6
Місто Ессен пов’язане з автостанціями841