Квитки на автобус Щецинек – Полтава

Список рейсів на завтра по напрямку Щецинек – Полтава


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Щецинек – Полтава ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Щецинек, розклад автобусів з м. Полтава.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Полтава — Щецинек.

Автобусні рейси Щецинек – Полтава

Автобуси Щецинек – Полтава відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Щецинек в місто Полтава автобусом можна за 32 ч 45 мин. Відстань між містами становить 1568 км.

Вартість квитків на автобус Щецинек – Полтава

В середньому ціна квитка становить 1652 грн. Найдешевший квиток коштує 1652 грн, а найдорожчий 1652 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Щецинек – Полтава

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 126 квитків Щецинек – Полтава.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Щецинек і Полтава займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Щецинек

В місті Щецинек знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це зупинка Щецінек , що знаходится за адресою вулиця Дворцова; будинок 5 .

Автостанції Полтава

В місті Полтава знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Полтава , що знаходится за адресою вулиця Великотирнівська; дім 7 .

Зведена інформація по напрямку Щецинек – Полтава
Середня ціна квитка1652 грн
Найдорожчий квиток1652 грн
Найдешевший квиток1652 грн
Найшвидший рейс32 ч 45 мин
Частота рейсів на день14
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день14
Перевізників на напрямку1
Місто Щецинек пов’язане з автостанціями379