Квитки на автобус Слубіце – Кропивницький

Список рейсів на завтра по напрямку Слубіце – Кропивницький


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Слубіце – Кропивницький ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Слубіце, розклад автобусів з м. Кропивницький.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Кропивницький — Слубіце.

Автобусні рейси Слубіце – Кропивницький

Автобуси Слубіце – Кропивницький відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в середу. У тиждень виходить близько 13 рейсів. Дістатися з міста Слубіце в місто Кропивницький автобусом можна за 32 ч 30 мин. Відстань між містами становить 1578 км.

Вартість квитків на автобус Слубіце – Кропивницький

В середньому ціна квитка становить 1921 грн. Найдешевший квиток коштує 1751 грн, а найдорожчий 2112 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Слубіце – Кропивницький

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 1 квитків Слубіце – Кропивницький.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Слубіце і Кропивницький займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Слубіце

В місті Слубіце знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Зупинка Паркінг Порт швецького , що знаходится за адресою вулиця швецького; будинок 39 .

Автостанції Кропивницький

В місті Кропивницький знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Кропивницький , що знаходится за адресою Олександрійське шосе; будинок 1 .

Зведена інформація по напрямку Слубіце – Кропивницький
Середня ціна квитка1921 грн
Найдорожчий квиток2112 грн
Найдешевший квиток1751 грн
Найшвидший рейс32 ч 30 мин
Частота рейсів на день13
Піковий деньв середу
Продаваних квитків в день13
Перевізників на напрямку2
Місто Слубіце пов’язане з автостанціями574