Квитки на автобус Рим – Харків

Список рейсів на завтра по напрямку Рим – Харків


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Рим – Харків ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Рим, розклад автобусів з м. Харків.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Харків — Рим.

Автобусні рейси Рим – Харків

Автобуси Рим – Харків відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в суботу. У тиждень виходить близько 1 рейсів. Дістатися з міста Рим в місто Харків автобусом можна за 44 ч 40 мин. Відстань між містами становить 2437 км.

Вартість квитків на автобус Рим – Харків

В середньому ціна квитка становить 2779 грн. Найдешевший квиток коштує 2779 грн, а найдорожчий 2779 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Рим – Харків

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 54 квитків Рим – Харків.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Рим і Харків займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Рим

В місті Рим знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це Рим , що знаходится за адресою Rome .

Автостанції Харків

В місті Харків знаходиться 31 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Привокзальна , що знаходится за адресою вулиця Євгена Котляра; будинок 11 .

Зведена інформація по напрямку Рим – Харків
Середня ціна квитка2779 грн
Найдорожчий квиток2779 грн
Найдешевший квиток2779 грн
Найшвидший рейс44 ч 40 мин
Частота рейсів на день6
Піковий деньв суботу
Продаваних квитків в день6
Перевізників на напрямку1
Місто Рим пов’язане з автостанціями708