Квитки на автобус Маневичі – Познань

Список рейсів на завтра по напрямку Маневичі – Познань


Дата останнього оновлення: 22.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Маневичі – Познань ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Маневичі, розклад автобусів з м. Познань.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Познань — Маневичі.

Автобусні рейси Маневичі – Познань

Автобуси Маневичі – Познань відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається у вівторок. У тиждень виходить близько 42 рейсів. Дістатися з міста Маневичі в місто Познань автобусом можна за 13 ч 40 мин. Відстань між містами становить 725 км.

Вартість квитків на автобус Маневичі – Познань

В середньому ціна квитка становить 743 грн. Найдешевший квиток коштує 700 грн, а найдорожчий 939 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Маневичі – Познань

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 17 квитків Маневичі – Познань.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Маневичі і Познань займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Маневичі

В місті Маневичі знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Маневичі , що знаходится за адресою вулиця Луцька; будинок 9 .

Автостанції Познань

В місті Познань знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Познань , що знаходится за адресою вулиця Станіслава Матія; дім 2 .

Зведена інформація по напрямку Маневичі – Познань
Середня ціна квитка743 грн
Найдорожчий квиток939 грн
Найдешевший квиток700 грн
Найшвидший рейс13 ч 40 мин
Частота рейсів на день15
Піковий деньу вівторок
Продаваних квитків в день15
Перевізників на напрямку2
Місто Маневичі пов’язане з автостанціями78