Квитки на автобус Хмельницький – Ліберець

Список рейсів на завтра по напрямку Хмельницький – Ліберець


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Хмельницький – Ліберець ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Хмельницький, розклад автобусів з м. Ліберець.

Автобусні рейси Хмельницький – Ліберець

Автобуси Хмельницький – Ліберець відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 4 рейсів. Дістатися з міста Хмельницький в місто Ліберець автобусом можна за 21 ч 25 мин. Відстань між містами становить 1040 км.

Вартість квитків на автобус Хмельницький – Ліберець

В середньому ціна квитка становить 1150 грн. Найдешевший квиток коштує 1150 грн, а найдорожчий 1150 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Хмельницький – Ліберець

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 3 квитків Хмельницький – Ліберець.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Хмельницький і Ліберець займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Хмельницький

В місті Хмельницький знаходиться 7 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою Вінницьке шосе; будинок 23 .

Автостанції Ліберець

В місті Ліберець знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Ліберец , що знаходится за адресою вулиця Жітавска / Ванюрова .

Зведена інформація по напрямку Хмельницький – Ліберець
Середня ціна квитка1150 грн
Найдорожчий квиток1150 грн
Найдешевший квиток1150 грн
Найшвидший рейс21 ч 25 мин
Частота рейсів на день20
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день20
Перевізників на напрямку1
Місто Хмельницький пов’язане з автостанціями1948