Квитки на автобус Катовіце – Броди

Список рейсів на завтра по напрямку Катовіце – Броди


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Катовіце – Броди ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Катовіце, розклад автобусів з м. Броди.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Броди — Катовіце.

Автобусні рейси Катовіце – Броди

Автобуси Катовіце – Броди відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 8 рейсів. Дістатися з міста Катовіце в місто Броди автобусом можна за 10 ч 50 мин. Відстань між містами становить 523 км.

Вартість квитків на автобус Катовіце – Броди

В середньому ціна квитка становить 754 грн. Найдешевший квиток коштує 707 грн, а найдорожчий 800 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Катовіце – Броди

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 90 квитків Катовіце – Броди.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Катовіце і Броди займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Катовіце

В місті Катовіце знаходиться 7 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Катовіце , що знаходится за адресою вулиця Петра Скарги; будинок 4 .

Автостанції Броди

В місті Броди знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це зупинка Броди , що знаходится за адресою вулиця Привокзальна; дім 2 .

Зведена інформація по напрямку Катовіце – Броди
Середня ціна квитка754 грн
Найдорожчий квиток800 грн
Найдешевший квиток707 грн
Найшвидший рейс10 ч 50 мин
Частота рейсів на день10
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день10
Перевізників на напрямку2
Місто Катовіце пов’язане з автостанціями1575