Квитки на автобус Глівіце – Харків

Список рейсів на завтра по напрямку Глівіце – Харків


Дата останнього оновлення: 20.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Глівіце – Харків ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Глівіце, розклад автобусів з м. Харків.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Харків — Глівіце.

Автобусні рейси Глівіце – Харків

Автобуси Глівіце – Харків відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в середу. У тиждень виходить близько 20 рейсів. Дістатися з міста Глівіце в місто Харків автобусом можна за 26 ч 15 мин. Відстань між містами становить 1498 км.

Вартість квитків на автобус Глівіце – Харків

В середньому ціна квитка становить 1433 грн. Найдешевший квиток коштує 1287 грн, а найдорожчий 1643 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Глівіце – Харків

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 2 квитків Глівіце – Харків.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Глівіце і Харків займається 3 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Глівіце

В місті Глівіце знаходиться 7 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Глівіце , що знаходится за адресою вулиця Піонерів; будинок 8 .

Автостанції Харків

В місті Харків знаходиться 31 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Привокзальна , що знаходится за адресою вулиця Євгена Котляра; будинок 11 .

Зведена інформація по напрямку Глівіце – Харків
Середня ціна квитка1433 грн
Найдорожчий квиток1643 грн
Найдешевший квиток1287 грн
Найшвидший рейс26 ч 15 мин
Частота рейсів на день8
Піковий деньв середу
Продаваних квитків в день8
Перевізників на напрямку3
Місто Глівіце пов’язане з автостанціями985