Квитки на автобус Будапешт – Констанца

Список рейсів на завтра по напрямку Будапешт – Констанца


Дата останнього оновлення: 14.07.2024. Більш актуальний розклад автобусів Будапешт – Констанца ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Будапешт, розклад автобусів з м. Констанца.

Автобусні рейси Будапешт – Констанца

Автобуси Будапешт – Констанца відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 1 рейсів. Дістатися з міста Будапешт в місто Констанца автобусом можна за 57 ч 45 мин. Відстань між містами становить 990 км.

Вартість квитків на автобус Будапешт – Констанца

В середньому ціна квитка становить 4660 грн. Найдешевший квиток коштує 4660 грн, а найдорожчий 4660 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Будапешт – Констанца

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано null квитків Будапешт – Констанца.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Будапешт і Констанца займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Будапешт

В місті Будапешт знаходиться 7 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Неплигет , що знаходится за адресою вулиця Улёжі; будинок 131 .

Автостанції Констанца

В місті Констанца знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Зупинка Готель Оріана , що знаходится за адресою проспект Мангаліай; будинок 86 .

Зведена інформація по напрямку Будапешт – Констанца
Середня ціна квитка4660 грн
Найдорожчий квиток4660 грн
Найдешевший квиток4660 грн
Найшвидший рейс57 ч 45 мин
Частота рейсів на день17
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день17
Перевізників на напрямку1
Місто Будапешт пов’язане з автостанціями431

Інші маршрути у м. Констанца