Квитки на автобус Бонн – Полтава

Список рейсів на завтра по напрямку Бонн – Полтава


Дата останнього оновлення: 20.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Бонн – Полтава ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Бонн, розклад автобусів з м. Полтава.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Полтава — Бонн.

Автобусні рейси Бонн – Полтава

Автобуси Бонн – Полтава відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 5 рейсів. Дістатися з міста Бонн в місто Полтава автобусом можна за 40 ч 40 мин. Відстань між містами становить 2334 км.

Вартість квитків на автобус Бонн – Полтава

В середньому ціна квитка становить 2954 грн. Найдешевший квиток коштує 2255 грн, а найдорожчий 3652 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Бонн – Полтава

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 45 квитків Бонн – Полтава.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Бонн і Полтава займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Бонн

В місті Бонн знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Бонн , що знаходится за адресою Bonn .

Автостанції Полтава

В місті Полтава знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Полтава , що знаходится за адресою вулиця Великотирнівська; дім 7 .

Зведена інформація по напрямку Бонн – Полтава
Середня ціна квитка2954 грн
Найдорожчий квиток3652 грн
Найдешевший квиток2255 грн
Найшвидший рейс40 ч 40 мин
Частота рейсів на день5
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день5
Перевізників на напрямку2
Місто Бонн пов’язане з автостанціями608