Квитки на автобус Арад – Будапешт

Список рейсів на завтра по напрямку Арад – Будапешт


Дата останнього оновлення: 14.07.2024. Більш актуальний розклад автобусів Арад – Будапешт ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Арад, розклад автобусів з м. Будапешт.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Будапешт — Арад.

Автобусні рейси Арад – Будапешт

Автобуси Арад – Будапешт відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 36 рейсів. Дістатися з міста Арад в місто Будапешт автобусом можна за 4 ч 0 мин. Відстань між містами становить 265 км.

Вартість квитків на автобус Арад – Будапешт

В середньому ціна квитка становить 1910 грн. Найдешевший квиток коштує 1406 грн, а найдорожчий 4432 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Арад – Будапешт

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано null квитків Арад – Будапешт.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Арад і Будапешт займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Арад

В місті Арад знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Arad , що знаходится за адресою Арад .

Автостанції Будапешт

В місті Будапешт знаходиться 7 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Неплігет , що знаходится за адресою вулиця Улёжі; будинок 131 .

Зведена інформація по напрямку Арад – Будапешт
Середня ціна квитка1910 грн
Найдорожчий квиток4432 грн
Найдешевший квиток1406 грн
Найшвидший рейс4 ч 0 мин
Частота рейсів на день18
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день18
Перевізників на напрямку2
Місто Арад пов’язане з автостанціями14

Інші маршрути з м. Арад