Квитки на автобус Золотоноша – Щецин

Список рейсів на завтра по напрямку Золотоноша – Щецин


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Золотоноша – Щецин ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Золотоноша, розклад автобусів з м. Щецин.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Щецин — Золотоноша.

Автобусні рейси Золотоноша – Щецин

Автобуси Золотоноша – Щецин відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 6 рейсів. Дістатися з міста Золотоноша в місто Щецин автобусом можна за 30 ч 15 мин. Відстань між містами становить 1535 км.

Вартість квитків на автобус Золотоноша – Щецин

В середньому ціна квитка становить 1706 грн. Найдешевший квиток коштує 1600 грн, а найдорожчий 1812 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Золотоноша – Щецин

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 72 квитків Золотоноша – Щецин.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Золотоноша і Щецин займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Золотоноша

В місті Золотоноша знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Золотоноша , що знаходится за адресою вулиця Шевченко; будинок 12 .

Автостанції Щецин

В місті Щецин знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Щецін , що знаходится за адресою площа Гродницький; будинок 1 .

Зведена інформація по напрямку Золотоноша – Щецин
Середня ціна квитка1706 грн
Найдорожчий квиток1812 грн
Найдешевший квиток1600 грн
Найшвидший рейс30 ч 15 мин
Частота рейсів на день8
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день8
Перевізників на напрямку1
Місто Золотоноша пов’язане з автостанціями419