Квитки на автобус Житомир – Броди

Список рейсів на завтра по напрямку Житомир – Броди


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Житомир – Броди ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Житомир, розклад автобусів з м. Броди.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Броди — Житомир.

Автобусні рейси Житомир – Броди

Автобуси Житомир – Броди відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в четвер. У тиждень виходить близько 86 рейсів. Дістатися з міста Житомир в місто Броди автобусом можна за 3 ч 50 мин. Відстань між містами становить 305 км.

Вартість квитків на автобус Житомир – Броди

В середньому ціна квитка становить 265 грн. Найдешевший квиток коштує 265 грн, а найдорожчий 265 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Житомир – Броди

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 81 квитків Житомир – Броди.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Житомир і Броди займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Житомир

В місті Житомир знаходиться 10 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 93 .

Автостанції Броди

В місті Броди знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це зупинка Броди , що знаходится за адресою вулиця Привокзальна; дім 2 .

Зведена інформація по напрямку Житомир – Броди
Середня ціна квитка265 грн
Найдорожчий квиток265 грн
Найдешевший квиток265 грн
Найшвидший рейс3 ч 50 мин
Частота рейсів на день9
Піковий деньв четвер
Продаваних квитків в день9
Перевізників на напрямку2
Місто Житомир пов’язане з автостанціями2074