Квитки на автобус Влоцлавек – Рівне

Список рейсів на завтра по напрямку Влоцлавек – Рівне


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Влоцлавек – Рівне ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Влоцлавек, розклад автобусів з м. Рівне.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Рівне — Влоцлавек.

Автобусні рейси Влоцлавек – Рівне

Автобуси Влоцлавек – Рівне відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 86 рейсів. Дістатися з міста Влоцлавек в місто Рівне автобусом можна за 12 ч 30 мин. Відстань між містами становить 657 км.

Вартість квитків на автобус Влоцлавек – Рівне

В середньому ціна квитка становить 962 грн. Найдешевший квиток коштує 761 грн, а найдорожчий 1529 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Влоцлавек – Рівне

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 14 квитків Влоцлавек – Рівне.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Влоцлавек і Рівне займається 16 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Влоцлавек

В місті Влоцлавек знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Влоцлавек , що знаходится за адресою вулиця Стефана Окшеі; будинок 65 .

Автостанції Рівне

В місті Рівне знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 40 .

Зведена інформація по напрямку Влоцлавек – Рівне
Середня ціна квитка962 грн
Найдорожчий квиток1529 грн
Найдешевший квиток761 грн
Найшвидший рейс12 ч 30 мин
Частота рейсів на день14
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день14
Перевізників на напрямку16
Місто Влоцлавек пов’язане з автостанціями779