Квитки на автобус Вознесенськ – Ченстохова

Список рейсів на завтра по напрямку Вознесенськ – Ченстохова


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Вознесенськ – Ченстохова ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Вознесенськ, розклад автобусів з м. Ченстохова.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Ченстохова — Вознесенськ.

Автобусні рейси Вознесенськ – Ченстохова

Автобуси Вознесенськ – Ченстохова відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 21 рейсів. Дістатися з міста Вознесенськ в місто Ченстохова автобусом можна за 23 ч 35 мин. Відстань між містами становить 1147 км.

Вартість квитків на автобус Вознесенськ – Ченстохова

В середньому ціна квитка становить 1191 грн. Найдешевший квиток коштує 1048 грн, а найдорожчий 1287 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Вознесенськ – Ченстохова

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 1 квитків Вознесенськ – Ченстохова.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Вознесенськ і Ченстохова займається 3 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Вознесенськ

В місті Вознесенськ знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Вознесенськ , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 148 .

Автостанції Ченстохова

В місті Ченстохова знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Ченстохова , що знаходится за адресою проспект Вольності; будинок 45/47 .

Зведена інформація по напрямку Вознесенськ – Ченстохова
Середня ціна квитка1191 грн
Найдорожчий квиток1287 грн
Найдешевший квиток1048 грн
Найшвидший рейс23 ч 35 мин
Частота рейсів на день11
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день11
Перевізників на напрямку3
Місто Вознесенськ пов’язане з автостанціями693