Квитки на автобус Вінниця – Удіне

Список рейсів на завтра по напрямку Вінниця – Удіне


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Вінниця – Удіне ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Вінниця, розклад автобусів з м. Удіне.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Удіне — Вінниця.

Автобусні рейси Вінниця – Удіне

Автобуси Вінниця – Удіне відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 2 рейсів. Дістатися з міста Вінниця в місто Удіне автобусом можна за 25 ч 5 мин. Відстань між містами становить 1432 км.

Вартість квитків на автобус Вінниця – Удіне

В середньому ціна квитка становить 2705 грн. Найдешевший квиток коштує 2705 грн, а найдорожчий 2705 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Вінниця – Удіне

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 99 квитків Вінниця – Удіне.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Вінниця і Удіне займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Вінниця

В місті Вінниця знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 8 .

Автостанції Удіне

В місті Удіне знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це зупинка Удіне , що знаходится за адресою вулиця Європа Юніта; будинок 16 .

Зведена інформація по напрямку Вінниця – Удіне
Середня ціна квитка2705 грн
Найдорожчий квиток2705 грн
Найдешевший квиток2705 грн
Найшвидший рейс25 ч 5 мин
Частота рейсів на день11
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день11
Перевізників на напрямку1
Місто Вінниця пов’язане з автостанціями1962