Квитки на автобус Вінниця – Реджо Емілія

Список рейсів на завтра по напрямку Вінниця – Реджо Емілія


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Вінниця – Реджо Емілія ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Вінниця, розклад автобусів з м. Реджо Емілія.

Автобусні рейси Вінниця – Реджо Емілія

Автобуси Вінниця – Реджо Емілія відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 1 рейсів. Дістатися з міста Вінниця в місто Реджо Емілія автобусом можна за 29 ч 50 мин. Відстань між містами становить 1730 км.

Вартість квитків на автобус Вінниця – Реджо Емілія

В середньому ціна квитка становить 3173 грн. Найдешевший квиток коштує 3173 грн, а найдорожчий 3173 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Вінниця – Реджо Емілія

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 171 квитків Вінниця – Реджо Емілія.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Вінниця і Реджо Емілія займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Вінниця

В місті Вінниця знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 8 .

Автостанції Реджо Емілія

В місті Реджо Емілія знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Зупинка Парковка Форо Боаріо , що знаходится за адресою вулиця Форо Боаріо .

Зведена інформація по напрямку Вінниця – Реджо Емілія
Середня ціна квитка3173 грн
Найдорожчий квиток3173 грн
Найдешевший квиток3173 грн
Найшвидший рейс29 ч 50 мин
Частота рейсів на день19
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день19
Перевізників на напрямку1
Місто Вінниця пов’язане з автостанціями1962